Školení jógové terapie

Kurz navazuje na školení jógy I.třídy, které jsme jako první v ČR prosadili a od 90. let externě pořádali na Univerzitě Karlově. Až do jara 2022 byla podoba kurzu taková, že během víkendových setkání shrnoval vše pozitivní, co se nám při vysokoškolském studiu z oblasti jógové praxe, jógové filozofie a jógové terapie osvědčilo. Když došlo k úmrtí dlouholetého organizátora a lektora jógy Ing. Jana Knaisla, rozhodli jsme se aspoň část z těchto znalostí a dovedností i nadále předávat zájemcům, byť v pozměněné podobě a formě kurzu.

 Studium jógové terapie je koncipováno tak, aby se zájemci teoreticky a hlavně prakticky seznámili s jógovou terapií těla, mysli a vědomí. Se vším, co jim mohou dlouholetí zkušení učitelé a lektoři na poli jógy nabídnout. Absloventi dostanou od Českého svazu jógy osvědčení o účasti v kurzu. Bližší informace najdete v letáku.

Lektoři: MUDr. Karel Nešpor, CSc., PhDr. Ivana Knaislová, Mgr. Libuše Simandlová

Termíny kurzu: soboty 15.10.  / 26.11.  / 21.1.2023  / 25.2.  / 25.3.  / 22.4Seminář je  celodenní 9.00 - 17.30 hod. (ve 13 hod. je kratší pauza na oběd).

Místo konání: malebné prostředí ZŠ školy Jižní v Praze 4 – Spořilov.

Cena za kurz: 5000,- Kč

V současné době se lze zapisovat pro šk.r. 2022/ 23 u PhDr. Ivany Knaislové na adrese

, příp. na tel. 776 419 453.

 Více o školení najdete zde v rubrice Kurzy nebo adrese www.kurzy-jogy.cz

 

 Soubor:leták_jógová_terapie_s_obsahem.docxPopis:

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Školení jógové terapie