Další akce ČSJ

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která "chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi" (citát MUDR. Karla Nešpora). Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.

https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

Vzhledem k pandemii koronaviru bylo zrušeno konání valné hromady ČSJ dne 6.6.2020 v Ostravě. Výkonný výbor rozhodl o jejím náhradním termínu - VH proběhne v termínu 13.11. nebo 14.11.2020 v Ostravě a bude spojena s tradiční akcí Den s jógou v Ostravě, která se koná 14.11.2020. Oddílům-členům ČSJ pošleme včas pozvánku včetně bližších informací a upřesnění termínu. 

 

Vzhledem k pandemii koronaviru ještě není jisté, zda se bude konat letní cvičení v Praze. Víc informací poskytne Mgr. Jan Čupera na webu www.jogini.cz.

 

Na sobotu 14.11.2020 je naplánován další ročník akce Den s jógou v Ostravě a to za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových. Setkání bude zakončeno hudebním vystoupením skupiny Vítka Orama a v neděli se účastníci jako každý rok mohou přidat k turistickému výstupu na některou z dominant v blízkém okolí. Bližší informace k akci poskytne Herbert Konečný ().

Dne 21.června 2021 se bude konat každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho  většinou připomínají oddílovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, příp. cvičením se speciálním tématem apod

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ