Další akce ČSJ

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která
"chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi" (citát MUDR. Karla Nešpora). Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.

https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

Valná hromada ČSJ proběhne v sobotu 18. června 2022 od 14 hod. v Praze. Také letos ji chceme uspořádat v objektu Iris Hotel Eden v budově fotbalového stadionu Slavia, Vladivostocká 1540, Praha 10 – Vršovice (naproti OC Eden). Všem členům budou včas mailem zaslány pozvánky. 

Dne 21.června 2022 se bude konat každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho většinou připomínají oddílovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, cvičením se speciálním tématem apod.

Letní cvičení jógy, které každý rok podporujeme, se teprve začne chystat a o jeho průběhu budete informováni.

Tradiční Den s jógou v Ostravě se bude konat v sobotu 12.11.2022. Program akce bude teprve upřesněn s ohledem na aktuální situaci, ale určitě se na akci opět setkáte s lektory Ivanou a Janem Knaislovými, Jitkou Müllerovou a nebude chybět ani tradiční koncert na závěr. Druhý den bude jako každý rok plánován výšlap na dominantu v okolí. Bližší informace bude možné získat u Herberta Konečného (jogaostrava@seznam.cz).

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ