Další akce ČSJ

MUDr. Karel Nešpor předvádí všem zájemcům, i těm z řad nešiků, jak si vyrobit doma snadno roušku a jak ji uchovávat. Podívejte se na jeho video. 

https://youtu.be/cX9Pvae_AMY

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která "chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi" (citát MUDR. Karla Nešpora). Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.
https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

 

Dne 6.června 2020 proběhne valná hromada Českého svazu jógy, z.s., spojená jako vždy se zajímavým
dpoledním programem, který bude teprve upřesněn. Akce se tentokrát koná v TJ Ostrava, Varenská ul. 

Dne 21.června 2020 se bude konat každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho  většinou připomínají oddílovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, příp. cvičením se speciálním tématem apod.

Letní cvičení jógy 2020 pro širokou veřejnost s podporou Českého svazu jógy, z.s. bude probíhat opět v Praze v oddíle Mgr. J. Čupery, bližší informace www.jogini.cz

 

Na sobotu 14.11.2020 je naplánován další ročník akce Den s jógou v Ostravě a to za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových. Setkání bude zakončeno hudebním vystoupením skupiny Vítka Orama a v neděli se účastníci jako každý rok mohou přidat k turistickému výstupu na některou z dominant v blízkém okolí. Bližší informace k akci poskytne Herbert Konečný ().

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ