Další akce ČSJ

Letní cvičení jógy v Praze, které každý rok podporujeme, se bude konat každou středu od 19.6. do 18.9.2024 v době 18.00 - 20.00 hod. v tělocvičně FTSV, Nosticova 468/4, Praha 1. Lekce stojí 180 Kč. Podložku s sebou. S dotazy se můžete obrátit na Renátu Denkovou z Klubu Kondiční gymnastiky jógy (). 

Tradiční Den s jógou v Ostravě se bude konat v sobotu 16.11.2024. Program akce bude ještě upřesněn, ale opět se potkáte s oblíbenými lektroy a nebude chybět ani tradiční koncert na závěr. Druhý den je jako každý rok plánován výšlap jóginů na Solárku. Bližší informace lze možné získat u Herberta Konečného ().

Každý rok si dne 21.června připomínáme Mezinárodní den jógy. Naše oddíly většinou volí klubové akce, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří a jsou zaměřené třeba na cvičení se speciálním tématem apod.

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která podle Mudr. Karla Nešpora "chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi". Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.

https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

 

Stále čekáme na nové přepracované vydání knihy Unijóga autorů Ivany a Jana Knaislových, které již čtyři roky chystá Ing. Kvasnička v nakladatelství Vodnář.

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ