Další akce ČSJ

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která "chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi" (citát MUDR. Karla Nešpora). Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.

https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

Vzhledem k epidemii COVID-19 bylo zrušeno konání valné hromady ČSJ v Ostravě jak dne 6.6.2020, tak i v termínu 14.11.2020. Výkonný výbor rozhodl na základě právní analýzy České unie sportu takto: valná hromada se bude konat korespondenčně (per rollam) v listopadu a všem členům byl zaslán mail s informacemi. Termín valné hromady ČSJ v roce 2021 bude teprve naplánován podle epidemické situace v roce 2021.

  

Z důvodu epidemie COVID-19 bylo také zrušena každoroční akce Den s jógou v Ostravě, která se měla konat 14.11.2020. Termín pro další ročník 2021 bude teprve naplánován podle epidemické situace v roce 2021. 

 

Dne 21.června 2021 se bude konat každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho  většinou připomínají oddílovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, cvičením se speciálním tématem apod.

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ