Další akce ČSJ

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která podle Mudr. Karla Nešpora "chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi". Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.

https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

Dne 21.června se koná každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho většinou připomínají klubovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří a jsou zaměřené třeba na cvičení se speciálním tématem apod.

Letní cvičení jógy v Praze, které každý rok podporujeme, se teprve chystá a o jeho průběhu budete informováni. S dotazem se můžete např. obrátit na Mgr. Jana Čuperu () nebo Renátu Denkovou z Klubu Kondiční gymnastiky jógy (). 

Tradiční Den s jógou v Ostravě se bude konat v sobotu 11.11.2023. Program akce bude teprve upřesněn, ale určitě se na akci setkáte jak s oblíbenými lektory, tak nebude chybět ani tradiční koncert na závěr. Druhý den je jako každý rok naplánován výšlap na Solárku. Bližší informace bude možné získat u Herberta Konečného ().

Soubor:den_s_jogou_2023.docPopis:

 

Stále také čekáme na nové přepracované vydání knihy Unijóga autorů Ivany a Jana Knaislových, které již několik let chystá Ing. Kvasnička v nakladatelství Vodnář.

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ