Další akce ČSJ

MUDr. Karel Nešpor předvádí všem zájemcům, i těm z řad nešiků, jak si vyrobit doma snadno roušku a jak ji uchovávat. Podívejte se na jeho video. 

https://youtu.be/cX9Pvae_AMY

Pro pohodu v duši v dobách nelehkých vám všem může pomoci Mahá mritjundžája mantra, která "chrání před nebezpečími, ale dává také nadhled, odstup a vyvolává chladnou extázi" (citát MUDR. Karla Nešpora). Na videu najdete její recitaci z úst samotného sw. Satyanandy z Bihárské školy jógy.
https://www.youtube.com/watch?v=wUtRzXLFOpg

Vzhledem k pandemii koronaviru bylo zrušeno konání valné hromady dne 6.6.2020 v Ostravě. Výkonný výbor situaci řeší a hledá náhradní řešení. Všechny členy budeme včas informovat mailem. 

Dne 21.června 2020 se bude konat každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho  většinou připomínají oddílovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, příp. cvičením se speciálním tématem apod.

Vzhledem k pandemii koronaviru ještě není jisté, zda se bude konat letní cvičení v Praze. Víc informací poskytne Mgr. Jan Čupera na webu www.jogini.cz.

 

Na sobotu 14.11.2020 je naplánován další ročník akce Den s jógou v Ostravě a to za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových. Setkání bude zakončeno hudebním vystoupením skupiny Vítka Orama a v neděli se účastníci jako každý rok mohou přidat k turistickému výstupu na některou z dominant v blízkém okolí. Bližší informace k akci poskytne Herbert Konečný ().

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ