Další akce ČSJ

Dne 21.června 2017 proběhnou další oslavy Mezinárodního dne jógy.  Naše oddíly si ho většinou připomínají různými akcemi, které pořádaly navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, příp. cvičením se speciálním tématem apod. Fotky z těchto akcí z předchozích let najdete v naší fotogalerii. Zároveň valná hromada našeho svazu schválila, že si každým rokem připomene jednu významnou osobu jógy. Zatím to byla osoba Sw. Satyanady. Více se dočtete v Novinkách a to v bodu Mezinárodní den jógy.

 

Letní cvičení jógy pro širokou veřejnost, podporované Českým svazem jógy, z.s. se v roce 2016 konalo v Praze (Mgr. Čupera), v Ostravě (H. Konečný a K. Diopanová), v Českém Krumlově (H. Studená). Po jednání valné hromady ČSJ dne 3.června 2017 se rozhodne o podpoře v dalším období.

 

Dne 12.11.2016 proběhl další ročník Dne s jógou v Ostravě a to za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových, Herberta Konečného a hudebníků Michala Chýlka a Zuzany Váchové. Účast byla rekordní: zacvičit si přišlo 170 zájemců a další den řada z nich se zúčastnila tradičního výstupu na Lysou horu.

 

Dne 3.června 2017 je plánovaná v prostorách ČUS v Praze  6 - na Strahově valná hromada Českého svazu jógy, z.s. spojená opět se zajímavým odpoledním programem.

 

Dne 18.11.2017 proběhne další ročník Dne s jógou v Ostravě a to za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových, Herberta Konečného a dalších. Bližší informace poskytne Herbert Končený ().

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ