Další akce ČSJ

Dne 15.června 2019 proběhne v prostorách České unie sportu v Praze  6 na Strahově valná hromada Českého svazu jógy, z.s., spojená jako vždy se zajímavým odpoledním programem, který bude teprve upřesněn.

Dne 21.června 2019 se bude konat každoroční oslava Mezinárodního dne jógy. Naše oddíly si ho většinou připomínají oddílovými akcemi, které se pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, příp. cvičením se speciálním tématem apod. Fotky z některých akcí z předchozích let najdete v naší fotogalerii

Letní cvičení jógy 2019 pro širokou veřejnost, podporované Českým svazem jógy, z.s. bude probíhat opět v Praze (oddíl Mgr. J. Čupery, bližší informace www.jogini.cz) a v Ostravě (oddíly H. Konečného, ). 

Na sobotu 9.11.2019 je naplánován další ročník akce Den s jógou v Ostravě a to za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových. Setkání bude zakončeno hudebním vystoupením a v neděli se účastníci jako každý rok mohou přidat k výstupu na některou z horských dominant v blízkém okolí. Bližší informace k akci poskytne Herbert Konečný ().

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ