Další akce ČSJ

Dne 2.června 2018 je v prostorách České unie sportu v Praze  6 - na Strahově plánovaná valná hromada Českého svazu jógy, z.s. spojená opět se zajímavým odpoledním programem.

Dne 21.června 2018 proběhnou oslavy Mezinárodního dne jógy.  Naše oddíly si ho většinou připomínají různými akcemi v oddílech a klubech, které pořádají navíc nebo zdarma či formou dne otevřených dveří, příp. cvičením se speciálním tématem apod. Fotky z některých akcí z předchozích let najdete v naší fotogalerii. V tento den si také připomínáme některé významné osoby jógy, např. Sw. Satyanadu z Bihárské školy jógy. Více se dočtete v Novinkách a to v bodu Mezinárodní den jógy.

Dne 10.11.2018 proběhne další ročník Dne s jógou v Ostravě a to mj. opět za účasti lektorů Ivany a Honzy Knaislových, Herberta Konečného a dalších. Bližší informace poskytne Herbert Konečný ().

Letní cvičení jógy 2017 pro širokou veřejnost, podporované Českým svazem jógy, z.s. se konalo opět v Praze (oddíl Mgr. J. Čupery) a v Ostravě (oddíl H. Konečného). Na jednání valné hromady ČSJ dne 2.června 2018 se rozhodne o podpoře v dalším období.

Dne 18.11.2017 proběhl tradiční ročník Dne s jógou v Ostravě 2017, tentokrát zaměřený na podporu cvičení jógy s dětmi. Zúčastnili se ho lektoři Ivana a Honza Knaislovi, Herbert Konečný a také Karolína Marešová z České asociace dětské jógy o.p.s. O hudební vystoupení se postarala skupina Víta Orama. Účast byla opět rekordní: zacvičit si přišlo 170 zájemců včetně dětí a další den se řada z nich zúčastnila výstupu na Solárku.

Český svaz jógy, z.s. > O svazu > Novinky > Další akce ČSJ